Sık kullanılanlara Ekleyiniz!
Rize Fatih Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni


Bir Matematikçinin (Amatör) Sitesi

ANASAYFA HAKKIMDA SINIFLARIM PROGRAM İLETİŞİM

       Bu bölüme ne yazacağımı bilemedim doğrusu. Fazla söze gerek yok.
       Kısaca özetlersek:
       17 Mayıs 1974 de İstanbul'da doğmuşum. Rize/Çayeli'ndenim.Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümünü 1997 yılında bitirdim ve o yıl ekim ayında Rize Anadolu İmam-Hatip Lisesi ve İmam-Hatip Lisesinde göreve başladım.
       18 yıl Rize Anadolu İmam Hatip Lisesinde görev yaptıktan sonra, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında Rize Sosyal Bilimler Lisesinde müdür yardıncısı olarak bir yıl görev yaptım. 2016 haziran ayı itibari ile Fatrih Anadolu Lisesinde matematik öğretmeni olarak görevime devam ediyorum.
       Aşağıda okuyacağınız satırlar, üniversite yıllığında arkadaşlarımın benim için yazmış olduklarıdır. Ve birkaç resim...

 
Temmuz 2004-Ankara
Eylül 2004-Rize Arkadere Piknik alanı. Kardeşimle birlikte.(ben uyurken)

       Buradaki satırlar, resimde birlikte tavla oynadığımız sevgili dostum Nuri 'ye ait.
       Son yüzyılın en muhteşem keli (1 numara en büyük), 1960'lı yılların plaktan kayıt çocuğudur. Dersleri ve saçları arasında seçim yapmak zorunda kalan Yavuz saçlarını seçmiş fakat dersleri dökülmüştür. Müzik dinlemek, sınav zamanları ev temizliği yapmak ve çamaşır yıkamak hobileri arasındadır. bir türlü bitmeyen maddi krizleri kendisiyle birlikte yakın çevresinide etkilemiştir. En büyük korkumuz Yavuz'un bir gün maliye bakanı olmasıdır.
       Dostluk, sevgi, güven ve hoşgörünün yeni adı Yavuz. (Taklitlerinden sakının)
       Dotluğa verdiği değeri ev arkadaşı Nuri'ye katlanarak ispatlayan ve bu dostluk zincirine her geçen gün bir halka daha ekleyen arkadaşımıza ömür boyu mutluluklar dilerim.

Nurettin BAYRAK

Ocak 2005-Rize Babam ve kızımla.
Ağustos 2004-Amasya/Taşova Borabay Gölü Kızımla birlikte
Şubat 2005-İkizdere Yolu Üzeri
Şubat 2005-İkizdere Yolu Üzeri. Kayınpederim.

       Bu satırlar ise şu anda eşim olan Semra'ya ait.
       Tanıdığım o ilk hali ile pek bağlantısı olmayan bir insan. En azından daha çok saçı vardı. Çekingen, beyefendi, ağır, salim biri. Şimdi ise -yazık- bizim gibi zıpır. Onun bu hale gelmesinde suçlu aransa biz idam edilirdik. Ama ne yapalım onun içinde varmış. Şaka şaka o hala bizim salon erkeğimiz. Tabi bu salonuna göre değişir.
       Samsun'dayken Yavuz'u zayıflatmak için canımız çıkar.Ah bir eve gitmeye görsün. Gelsin su böreği baklavalı pilav. Eh unutmayalım hemşosu hamsiyide. "Şimdi evde olmak vardı hamsilerle baş başa" dönüşte bizim dino yine göbekli. Ama olsun. Herşeye rağmen biz onu kel ve göbekli haliyle tanıdık, sevdik ve hatırlayacağız.
       Gelelim birazda ciddi konulara. Hiçbir zaman o kibar, anlayışlı, olgun kişiliği değişmedi. Her zaman yerine göre davranmayı bildi. Sanıyorum ki herkesin ilgisini ilk çeken yönüde kibarlığı olmuştur. Hep iyi bir dinleyici, iyi bir dost... Bu hala benim arkadaşım olmasının bir göstergesidir. Teşekkür ederim Yavuz. Dört yıldır bana katlandığın, en yakın dostum, dert ortağım, belkide okuldaki partnerim olduğun için.
       Diliyorum ki bir ömür boyu hep gül, mutlu ol. Asla hiçbir şeyin seni değiştirmesine izin verme. Çünkü sana her zaman söylemişimdir çok iyisin. Hemde fazlasıyla. Umarım karşına çıkan insanlar en az senin kadar iyiler olur.
       Sevgilerle

Semra KENESARI

 

       Aşağıdaki kısa satırlarda, üniversitedeki her yönüyle güzel arkadaşım Mine ERDUAN 'dan. Lakabı Firuze.
       Sevgili Yavuz: Sen herşeyin en iyisini hakediyorsun. Umarım herşey gönlünce olur. Asla unutamayacağım dostum Yavuz'a sevgilerle

FİRUZE

Sayfa Başı

 

İlkokul, ortaokul ve lisedeki karnelerim.
İlkokul:
1. sınıf
2. sınıf
3. sınıf
4. sınıf
5. sınıf
Ortaokul:
1. sınıf
2. sınıf
3. sınıf
Lise:
1. sınıf
2. sınıf
3. sınıf
Belgeler:
Takdir
Teşekkür
 
Okulum
Büyükköy Belediyesi
Rize'den-1
Rize'den-2
Rize'den-3
Rize'den Haberler
E-Devletim
M.E.B
R.M.E.M.
T.C.Kimlik
Matematikçiler Der.
Sızıntı
Bilim Teknik
Türkiye Zeka Vakfı
Gazeteler
Radyolar
Excel
Office
Download
Şifalı Bitkiler Sözl.


ZİYARETÇİ DEFTERİ
ÖNCEKİ SAYAÇ: 27000